Od petka, 22. marca, pa do nedelje 24. marca 2019, bo v župniji potekala postna duhovna obnova, ki jo bo vodil salezijanec Srečko Golob SDB.

PETEK

Duhovna obnova se bo začela v petek,s križevim potom  ob 17. uri, nato sledi daritev sv. maše.

SOBOTA

Od 9. 30 ure dalje bo potekalo srečanje vseh veroučencev s s. Marto Zadravec, animatorji iz Radelj in voditeljem duhovne obnove. Vmes bo potekala sv. spoved za veroučence od 4. razreda dalje. Ob 13. uri  bo daritev sv. maše, ki jo bodo oblikovali veroučenci skupaj z animatorji.

Zvečer ob 17. uri bo daritev sv. maše, po maši pa bo srečanje staršev letošnjih prvoobhajancev.

NEDELJA

Sv. maši bosta ob 8. uri in ob 11.30 v župnijski cerkvi;  ob 10. uri pa bo maša na sv. Antonu na Pohorju.

Vse dni bo  voditelj tudi na razpolago za duhovni pogovor.

Človek naj ne živi samo od kruha, ampak od vsake besede, ki prihaja iz Božjih ust!