VEROUČNO LETO 2020/2021

Starši prvošolcev! Vabljeni k vpisu v veroučno leto, v nedeljo, 30. 8. 2020. Vabljeni k daritvi – sv. maši ob 11.30 in nato k vpisu v veroučno šolo!

Veroučno leto 2019/20 bomo zaključili:

prva triada v torek, 1. 9., druga triada v četrtek, 3. 9. in tretja triada v petek, 4. 9. 2020. Ob 17. uri se dobimo v cerkvi. S seboj prinesite delovne in liturgične zvezke, da ocenimo vaše delo do 13. 3. 2020.

Novo veroučno leto začnemo z daritvijo – sv. mašo v nedeljo, 6. 9. 2020: ob 8. uri ali 11.30 v Ribnici na Pohorju ali na Sv. Antonu na Pohorju ob 10. uri …

in z blagoslovom šolskih torb, ki ga bo moč prejeti tudi na kateri koli dan v tednu, vse tja do sobote, 12. 9. 2020.

Starši! Izberite si z otrokom en dan v tednu in skupaj z njim prinesite torbo k blagoslovu.

Pri verouku bomo uporabljali naslednje veroučne učbenike in delovne zvezke:

za 1. razred: PRAZNUJEMO IN SE VESELIMO – delovni zvezek

za 2. razred: PRAZNUJEMO Z JEZUSOM – delovni zvezek

za 3. razred: KRISTJANI PRAZNUJEMO SKUPAJ – delovni zvezek

za 4. razred: POT V SREČNO ŽIVLJENJE – učbenik in delovni zvezek

za 5. razred: ZNAMENJA NA POTI K BOGU – učbenik in delovni zvezek

Novost … 6. razred: RADI ŽIVIMO - delovni zvezek (za dva letnika tretje triade)

za 7. in 8. razred: učbenik PRIDI, SVETI DUH.

Starši! Priskrbite otrokom veroučne učbenike in delovne zvezke!

Liturgični zvezek, ki bo tudi letos nepogrešljiv sopotnik veroučencev, bodo prejeli v dar od župnije!